Reakce na příspěvek
"Nějak se nemužu rozloučit,dnes plný koš velkých suchačů,par bedliček a masáci,ještě vyrazim
"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
8 příspěvků za posledních 7 dní
Rezzba
16. 06. 2024 - 18:38
Už se těším. Snad tam zítra něco najdu.