Reakce na příspěvek
"Jablůnka - už jen paběrky.Jeden hřib,jeden kozák a 3 klouzci modřínoví.Masáky jsem nebral."
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
6 příspěvků za posledních 7 dní
Rezzba
16. 06. 2024 - 18:38
Už se těším. Snad tam zítra něco najdu.