Reakce na příspěvek
"Máte pravdu,že je to bída.Včera cestou na Lysou horu na kole vůbec nic,ani žádné psince,jen fůra malých borůvek.Jedna pěší turistka měla 3 suchohřiby…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
Rezzba
16. 06. 2024 - 18:38
Už se těším. Snad tam zítra něco najdu.