Reakce na příspěvek
"Dnes opět Hostýnky.V lese bylo krásně, rostou václavky,suchohřiby, čirůvky,babky,žluťásci,holubinky,a také muchomůrky.Můj václavkový ráj byl totálně…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
10 příspěvků za posledních 7 dní
Rezzba
16. 06. 2024 - 18:38
Už se těším. Snad tam zítra něco najdu.
Jit
13. 06. 2024 - 15:14
Zdounky - moc slimáků, moc komárů a jen 3 holubinky. Bída.