Reakce na příspěvek
"Krásné ráno přeji.
Neprodává někdo sušené houby? Ráda přijedu a odkoupím. Klidně i větší množství. "
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
6 příspěvků za posledních 7 dní
Radek Legorský
08. 06. 2024 - 12:03
Něco málo roste
Evik
07. 06. 2024 - 16:25
Luhačovice nic
Kaco
07. 06. 2024 - 20:13
Kuřátka (lišky) u nás jsou problém zmizeli lesy a i kuřátka, tišez@vidím