Reakce na příspěvek
"Včera asi 3 hoďky v lese. Druhově jen smrkoví (místa spíš ve smíšených listnatých - kola po 5-10 ks).
Pár janků a dva starší suchohřiby. Co je ale…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
Radek Legorský
08. 06. 2024 - 12:03
Něco málo roste
Evik
07. 06. 2024 - 16:25
Luhačovice nic
Kaco
07. 06. 2024 - 20:13
Kuřátka (lišky) u nás jsou problém zmizeli lesy a i kuřátka, tišez@vidím