Reakce na příspěvek
"Máte pravdu,že je to bída.Včera cestou na Lysou horu na kole vůbec nic,ani žádné psince,jen fůra malých borůvek.Jedna pěší turistka měla 3 suchohřiby…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
Radek Legorský
08. 06. 2024 - 12:03
Něco málo roste
Evik
07. 06. 2024 - 16:25
Luhačovice nic
Kaco
07. 06. 2024 - 20:13
Kuřátka (lišky) u nás jsou problém zmizeli lesy a i kuřátka, tišez@vidím