Reakce na příspěvek
"Nějak se nemužu rozloučit,dnes plný koš velkých suchačů,par bedliček a masáci,ještě vyrazim
"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
6 příspěvků za posledních 7 dní
Jindřich L
25. 10. 2023 - 19:25
Tím synálem nazýváte kováře? Tento název jsem ještě neslyšel. Nebo je to nějaký překlep?
Teta
21. 10. 2023 - 12:30
Co je za za houbu na té bte fotce?