Reakce na příspěvek
"Zubře trošku ti musím oponovat ,já jsem ještě začátkem minulého týdně okolí Tesáku jsem nosil docela slušné úlovky (podívej se na OL kraj) ale…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
7 příspěvků za posledních 7 dní
Zdenda
21. 08. 2023 - 15:09
Podkopná Lhota asi dvě hodiny
POSPA
21. 08. 2023 - 17:37
🤔
Petr
22. 08. 2023 - 06:41
🤓
Téra
21. 08. 2023 - 11:29
A kde přibližně v Karlovicích? :)
Jardaj
21. 08. 2023 - 17:03
Hanžlůvka - směr Třeštík
Marek
19. 08. 2023 - 11:49
Cetechovice, u Rostina. V lese uplne sucho, asi hodinka chozeni v listnatym. Ve smrkovym ani prasivka.
Radecek
19. 08. 2023 - 05:28
Valasky