Reakce na příspěvek
"Zubře trošku ti musím oponovat ,já jsem ještě začátkem minulého týdně okolí Tesáku jsem nosil docela slušné úlovky (podívej se na OL kraj) ale…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
6 příspěvků za posledních 7 dní
Eva
05. 08. 2023 - 20:50
Rusava dnes,jeden jediný pravák.
Zuzka
05. 08. 2023 - 11:32
Krása!!!
Didi
01. 08. 2023 - 16:44
Gratulace mňam.
Tomáš
30. 07. 2023 - 22:12
Vsetín-Potůčky
Tomáš
30. 07. 2023 - 22:12
Vsetín-Potůčky
Jarek
30. 07. 2023 - 12:18
V borůvčí jsem našel krásný hřib. Polévku z něj jsem vylil. Byla hořká.
Andrea
05. 08. 2023 - 10:14
Protože to byl hořčák :-)
Kája
30. 07. 2023 - 21:33
Panečku, to je mazec.