Reakce na příspěvek
"Zajímalo by mě kde to berete, dnes Mladcová-Racková a totálně lautr nic, jakože ani v sušeném stavu, ani odkrojky, nikde nic, jedna nacucaná bedla,…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
8 příspěvků za posledních 7 dní
Krakonoš
03. 10. 2022 - 20:01
Dnes Příluk, hromady hnědáků. Nekonečné množství plesnivých babek, pár bedel červenajících.
Milan
02. 10. 2022 - 14:35
Poslední pokus
Milan
02. 10. 2022 - 14:26
Nějak mně ta fotka nejde dnes nahrát. Takže cca 10 praváků a něco suchohřibů.
Milan
02. 10. 2022 - 14:21
Dnes Salaš.