Reakce na příspěvek
"Člověk by řekl, že po těch víkendových nájezdech nic nebude,aleeee..... Babky, kováři,dubáci (ten velkej naprosto zdravej)Hostýnky..."
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
10 příspěvků za posledních 7 dní
Rad
30. 09. 2022 - 12:09
Brestek nic, par klouzku.
Jirka
30. 09. 2022 - 10:21
Rostou nad Potůčkama
Karel
29. 09. 2022 - 10:34
Asi opravdu rostou ale jen někde.Já stále nic v okolí Staměřic.
Jan
29. 09. 2022 - 08:19
Nádhera! Nikol, kam jezdíte na hřiby?
NikolaM.
29. 09. 2022 - 20:36
Okolí Slavičína 🙂
Jan
29. 09. 2022 - 21:23
Děkuji za odpověď 😉