Reakce na příspěvek
"Salaš Zlín. Klouzků je mnoho, začínají kozáci, sem tam bedle, pár kovářů. Ještě to chce pár dní."
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
9 příspěvků za posledních 7 dní
NikolaM.
28. 09. 2022 - 19:51
Ten je výstavní 🙂
Houbytoday
26. 09. 2022 - 18:53
Velká paráda 👌HT
Milan
26. 09. 2022 - 19:44
Radost pohledět. Kdepak je ten ráj ?
Jan
27. 09. 2022 - 09:33
Zdravím Nikol, a kdepak je ten krásný ráj, nádherných hub ? Dekuji
Nikola
29. 09. 2022 - 15:15
No Salaš přeci:):)
Jan
29. 09. 2022 - 21:26
Jednou bych rád jel s Vámi Nikol na hřiby 😉
Aspoň bych viděl ten ráj hřibů
Nikola
01. 10. 2022 - 12:50
To klidně můžeš, nevidím v tom problém.
Paty
25. 09. 2022 - 22:40
Chvalčov něco málo :)