Reakce na příspěvek
"Hradecké lesy. Jak je vidět, začíná to být hluboko do košíku, ale přeci se dá pořád něco najít. Já si osobně myslím, když nebude mrznout, tak by…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
1 příspěvek za posledních 7 dní
Jarda
21. 06. 2025 - 18:42
Kde rostou, kde rostou? To by mě taky zajímalo, kromě kovářů, růžovek a pár zaschlých babek pořád není v lese nic.
Marie Marta
18. 06. 2025 - 15:42
Marokanka. Dnes za hodinku ruzovky, jedna babka a hrib kovar. Zatim jen osvedcena mista.
Jarda
14. 06. 2025 - 18:04
Novopacko, no, jak to říct, pršelo, byla zima a les se nezapařil, takže dají se najít, ale spíše osvědčená místa, jinak uvnitř lesa začíná sucho a po vydatném podzimu na to zatím houby kašlou.
Jarda
01. 06. 2025 - 11:30
29.5 První 3 Kováři, jedna Růžovka. Novopacko.