Reakce na příspěvek
"Ramzová - dnes z Brna na houby do Jeseníků. Už to začíná, ale v nižších výškách a na okrajích lesa. Už je všechno zpracováno a zavařeno. Kozáci,…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
9 příspěvků za posledních 7 dní
Robert
24. 10. 2025 - 15:07
Dnes Drahany
Franta
14. 10. 2025 - 06:08
Horní Štěpánov: suchohřiby, bedla, babky, ale i hřib, kozák, václavky
Zdeněk
14. 10. 2025 - 15:55
Václavky? opravdu?
Franta
16. 10. 2025 - 20:55
Néé, pýchavky
Darina
11. 10. 2025 - 21:40
Houby