Reakce na příspěvek
"Ramzová - dnes z Brna na houby do Jeseníků. Už to začíná, ale v nižších výškách a na okrajích lesa. Už je všechno zpracováno a zavařeno. Kozáci,…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
25 příspěvků za posledních 7 dní
Honza
05. 10. 2025 - 11:01
Prostějovsko... opravdu nic moc
Radim
04. 10. 2025 - 20:01
Dnes ptenské polesí.
Elis
03. 10. 2025 - 01:07
Za Litovli hodně babky a bedle
Tomas
12. 10. 2025 - 18:32
Dobrý den.Kde za Litovlí prosím?Dnešním dne je to podruhé co jsem vzal dcerky 1,5 a 4roky na houby do litovelského Pomoraví a nikde nic.