Reakce na příspěvek
"Sobota 17.9. z Dětřichova na Zlatý Chlum , lesy plné houbařů, ale přesto 2 košíky hřibů, sucháčú,kováři, růžovky,rizce,kuřátka(lišky) a půl tašky…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
3 příspěvky za posledních 7 dní
Miky
28. 08. 2019 - 00:00
Včera na zábřežsku spousta kovářů. Velcí praváci nespočet babek a klouzci. Super :)