Reakce na příspěvek
"Někdo vyhodil v lese sazenici juky. Nejdřív tam byla jen jedna. O pár let později už vidím několik mladých keřů. Vypadá to, že to brzy bude jako v…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
18 příspěvků za posledních 7 dní
Eva
15. 09. 2025 - 16:26
Dnes Tehovec,les prázdný,ani prašivka
ondraN
15. 09. 2025 - 11:21
Roztocký Háj, pár malých ale červavých a plesnivých babek, něco bedel. Vypadá to, če se mladé plodnice zastavily v růstu a nového moc neroste. Uvidíme.
Vlk
15. 09. 2025 - 05:42
Beroun slabý
Daner
14. 09. 2025 - 19:37
Vcera Novy Jachymov babky a sametaci. Asi 2kg.