Reakce na příspěvek
"Dneska cca 2hod v lese na mnisku a nova ve směr brandov.Skoda ze jsem nemel sebou telefon ve dvou lidech 2,5 kose hribu.muj ulovek byl mensi cca 1…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
15 příspěvků za posledních 7 dní
Mišul
22. 06. 2020 - 08:02
V sobotu okolí Litvínova a plno klouzků, dva kozáci. Následně zkouška cestou na Klíny a tam ani prašivka.
Michal
21. 06. 2020 - 21:27
Tisá - Sněžník, spíše podél hlavní cesty a jen růžovky a klouzek. V lese jako by se vypařily. Ale nebyli jsme jediní.
O´Rourke
12. 06. 2020 - 08:44
Včerna na Střížovickém vrchu pěkný sírovec . Rostl na třešni, takže byl výborný...
Radúza
11. 06. 2020 - 10:59
Nemám
Milan
08. 06. 2020 - 12:20
Hříškov dvanáct klouzků,jen podél cest.
Buongiorno76
06. 06. 2020 - 21:33
dnes Vejprty a sebik houbareni... skoda nafty.kdenictunic..