Reakce na příspěvek
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
8 příspěvků za posledních 7 dní
Kristýna
10. 06. 2026 - 18:32
Rostou houby na Mikulově ?
Pavrl
10. 06. 2026 - 11:30
Dnes na Cínovci teda jen hodinku v lese, a kde nic tu nic. Bude treba ještě pár dni počkat.
Drejk
10. 06. 2026 - 19:34
Obávám se, že i když teď prší tak z toho nic nebude, protože za týden mají být vedra. Takže spíš až za pár měsíců.
Aneta
10. 06. 2026 - 06:45
Včera Sněžník.Plný koš hřiby dubového....Dneska jdu znova.....Je jich tam mraky....Byla sem necelou hoďku v lese .....
Václav
10. 06. 2026 - 09:18
A kde je foto?
Děda
07. 06. 2026 - 18:12
Co lola? Byla v lese a viděla něco hub nebo taky jen žáby a hadi?
JiříH
27. 05. 2026 - 08:22
Kováře miluju-blahopřeji.Úplně nejraději mám z nich guláš!!!!
Milan
23. 05. 2026 - 11:23
Paráda
Jan
21. 05. 2026 - 20:36
Dnes v lese v Bečově plný koš pravých hřibů to byla paráda...a pak jsem se probudil...ach jo
Jan
10. 05. 2026 - 20:40
Tak kdy už to vypukne?