15 příspěvků za posledních 7 dní
orno
23. 06. 2026 - 05:57
Hřib plavý
Pantáta
23. 06. 2026 - 10:01
Hřib plavý nemodrá. Je to stará plodnice rostoucí ve vedru. Takže určení všelijaké. Spíš bych směřoval určení na starého kříště nebo velmi brzy vyrostlý hřib medotrpký. Takto může vypadat i suchem poznamenaný koloděj. Pomohlo by sdělení v jakém prostředí to rostlo. Jestli v lese nebo někde v parku ve městě.
pswoboda
24. 06. 2026 - 05:44
...vyrost ve smisenem lese na miste, kde pravidelne sbiram kovare.
Petr
24. 06. 2026 - 11:03
Krist
Rodinka
22. 06. 2026 - 17:50
Dobry den kde přesně jste to byli? 🙏🏽
Jan
23. 06. 2026 - 14:16
když se sere tak se sere
lola
23. 06. 2026 - 16:25
až dnes koukla na zprávu je to směrem za Rýdečem ale už je sucho tak neporostou
Hroch
21. 06. 2026 - 09:34
Paráda na Kladně pořád nic
Vicky
17. 06. 2026 - 09:24
Při včerejší procházce Černoučkem, jsem též našla pár juniorů, ale zatím je potřeba na ně brát lupu
lola
19. 06. 2026 - 12:44
dávám fota s datumen
Lucie
15. 06. 2026 - 19:55
Dlouhá louka, ani prašivka
Nikola
14. 06. 2026 - 20:28
Dobrý den nevíte jak to vypadá v okolí Loun a Pnětluky jestli něco roste.
Martin
13. 06. 2026 - 11:49
Včera Krušné hory, Krásný Les, 3 křemenáče, 1 kozák, 1 klouzek a asi 20 klíšťat
Hroch
13. 06. 2026 - 11:47
Dobrý den jaká je situace Výsluní a okolí děkuji za informaci
Houbař
15. 06. 2026 - 14:17
Nic.
Kristýna
10. 06. 2026 - 18:32
Rostou houby na Mikulově ?
Pavrl
10. 06. 2026 - 11:30
Dnes na Cínovci teda jen hodinku v lese, a kde nic tu nic. Bude treba ještě pár dni počkat.
Drejk
10. 06. 2026 - 19:34
Obávám se, že i když teď prší tak z toho nic nebude, protože za týden mají být vedra. Takže spíš až za pár měsíců.
Aneta
10. 06. 2026 - 06:45
Včera Sněžník.Plný koš hřiby dubového....Dneska jdu znova.....Je jich tam mraky....Byla sem necelou hoďku v lese .....
Václav
10. 06. 2026 - 09:18
A kde je foto?
Luboš
11. 06. 2026 - 11:16
Úsměvný příspěvek:-)
lola
13. 06. 2026 - 05:33
takové bludy psát a oblbovat jako vždy žádné fota jezdím každou chvíli a nic neroste