Zvol si jiný kraj

Kde rostou v Ústeckém kraji?

Tipy od houbařů na to, kde zrovna rostou. Podělte se o aktuální úlovky i vy!

Reakce na příspěvek

"jsou už borůvky na Sněžníku "

Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.

15 příspěvků za posledních 7 dní

lola

24. 06. 2026 - 12:33

jsou už borůvky na Sněžníku

pswoboda

23. 06. 2026 - 05:17

Co to muze byt za hrib? Z vrchu vypada jako horcak, zespodu jako modrak a syrovy je lehce nahorkly.

orno

23. 06. 2026 - 05:57

Hřib plavý

Avatar uživatele

Pantáta

23. 06. 2026 - 10:01

Hřib plavý nemodrá. Je to stará plodnice rostoucí ve vedru. Takže určení všelijaké. Spíš bych směřoval určení na starého kříště nebo velmi brzy vyrostlý hřib medotrpký. Takto může vypadat i suchem poznamenaný koloděj. Pomohlo by sdělení v jakém prostředí to rostlo. Jestli v lese nebo někde v parku ve městě.

pswoboda

24. 06. 2026 - 05:44

...vyrost ve smisenem lese na miste, kde pravidelne sbiram kovare.

Petr

24. 06. 2026 - 11:03

Krist

lola

22. 06. 2026 - 11:22

dnes opět na dubácích okolí /Ústí

Rodinka

22. 06. 2026 - 17:50

Dobry den kde přesně jste to byli? 🙏🏽

Jan

23. 06. 2026 - 14:16

když se sere tak se sere

lola

23. 06. 2026 - 16:25

až dnes koukla na zprávu je to směrem za Rýdečem ale už je sucho tak neporostou

František

21. 06. 2026 - 20:24

Cinovec pátek strašně sucho

lola

20. 06. 2026 - 15:57

dnes na ústecku

Hroch

21. 06. 2026 - 09:34

Paráda na Kladně pořád nic

lola

19. 06. 2026 - 12:43

dnes Sněžník

Vicky

17. 06. 2026 - 09:24

Při včerejší procházce Černoučkem, jsem též našla pár juniorů, ale zatím je potřeba na ně brát lupu

Aneta

17. 06. 2026 - 05:50

Dobrý den,včera kontrola na Sněžníku a opět se něco našlo A pro nevěřící Tomáše,přikládám i foto .Fotila kamarádka,já nemám mobil s fotoaparátem.Slunce v duši

lola

19. 06. 2026 - 12:44

dávám fota s datumen

Kocík

16. 06. 2026 - 07:48

Výsluní ,3 křemenáče pár kovářů jinak nic,vše dost červavé a 20 klíšťat.

Lucie

15. 06. 2026 - 19:55

Dlouhá louka, ani prašivka

Nikola

14. 06. 2026 - 20:28

Dobrý den nevíte jak to vypadá v okolí Loun a Pnětluky jestli něco roste.

Houbař

14. 06. 2026 - 02:12

Holubinka namodralá, hřib kovář a hlíva plicní. Chomutovsko.

Martin

13. 06. 2026 - 11:49

Včera Krušné hory, Krásný Les, 3 křemenáče, 1 kozák, 1 klouzek a asi 20 klíšťat

Hroch

13. 06. 2026 - 11:47

Dobrý den jaká je situace Výsluní a okolí děkuji za informaci

Houbař

15. 06. 2026 - 14:17

Nic.

kolega

15. 06. 2026 - 17:50

Bohužel nic, dnes na Výsluní od nádraží přes CHKO Loučky směr starý rybník. Cca 2 hod. procházka a výsledek jeden hřib kovář, jinak vůbec nic, ani prašivka.

kolega

13. 06. 2026 - 08:10

11.6.2026 Krušné hory okolí Přísečnice, zatím nic moc, na kilometru cca jedna, dvě houby. Po 4 hodinách v lese výsledek: dva hřiby kováře, jeden křemenáč březový, jeden kozák březový, dvě much. růžovky a pár lišek.

Kristýna

10. 06. 2026 - 18:32

Rostou houby na Mikulově ?

Pavrl

10. 06. 2026 - 11:30

Dnes na Cínovci teda jen hodinku v lese, a kde nic tu nic. Bude treba ještě pár dni počkat.

Drejk

10. 06. 2026 - 19:34

Obávám se, že i když teď prší tak z toho nic nebude, protože za týden mají být vedra. Takže spíš až za pár měsíců.

Aneta

10. 06. 2026 - 06:45

Včera Sněžník.Plný koš hřiby dubového....Dneska jdu znova.....Je jich tam mraky....Byla sem necelou hoďku v lese .....

Václav

10. 06. 2026 - 09:18

A kde je foto?

Luboš

11. 06. 2026 - 11:16

Úsměvný příspěvek:-)

lola

13. 06. 2026 - 05:33

takové bludy psát a oblbovat jako vždy žádné fota jezdím každou chvíli a nic neroste

lola

07. 06. 2026 - 19:16

dnes toto a plno slimáku

Další kraje a aktivita za posledních 7 dní

Z lásky k houbaření od roku 2001
© NaHouby.cz | david@eiselt.cz