Reakce na příspěvek
"Žďársko 30 hřibů.
Dalších 20 hřibů - červavé, přerostlé a popraskané.
Jsou i podhříbky (hřib hnědý),
ale většinou staré, plesnivé.
Bohužel je již…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
2 příspěvky za posledních 7 dní
Morf
18. 10. 2025 - 21:35
Vypadá to jako duběnka spadlá z dubu.