Reakce na příspěvek
"Sněžensko.
Dnes o půl sedmé večer.
Prometl jsem kraj lesa kolem břízek.Pěkné křemenáče,pár bratelných kozáků a klouzků a po jednom kuse kovář…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
11 příspěvků za posledních 7 dní
Morf
18. 10. 2025 - 21:35
Vypadá to jako duběnka spadlá z dubu.