Reakce na příspěvek
"Dnes opět Hostýnky.V lese bylo krásně, rostou václavky,suchohřiby, čirůvky,babky,žluťásci,holubinky,a také muchomůrky.Můj václavkový ráj byl totálně…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
10 příspěvků za posledních 7 dní
Lubas
18. 10. 2024 - 21:55
Skokana udělejte na bílém víně, ale tu muchomůrku červenou raději nejezte! ;-)
ابتب ميتي
13. 10. 2024 - 19:32
Wow!!🤩
Zuzana
17. 10. 2024 - 11:41
Davide, máš hezkou ručku.