Reakce na příspěvek
"Dneska mezi Mladcovou a Rackovou - v lese úúúplně pusto, ani prašivky nerostou, jenom fůra lidí. Jsem zvědavá, jestli se ještě něco ukáže."
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
14 příspěvků za posledních 7 dní
Petr Zlín
26. 11. 2025 - 15:01
Dnešní úlovek. Rostou, rostou. :-) Takže košíky a směle vyrazit.
AMATA
20. 11. 2025 - 12:29
Paráda!!!
Anna
11. 11. 2025 - 09:36
Taky mne to zlobilo....
Mirek
10. 11. 2025 - 17:23
Ahoj
Mirk
10. 11. 2025 - 17:16
Ahoj. Dnešní procházka hostýnky.
Radecek
10. 11. 2025 - 06:28
Včerejší procházka lesem-Rusava