Reakce na příspěvek
"Jablůnka - poslední letošní hřibové zpravodajství.Už je sucho,všude listí a mražák plný.Necháme to už na jaro.
Dnes pár hřibů,3 sináci,ze 6 sucháčů,3…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
6 příspěvků za posledních 7 dní
Kristián
18. 04. 2026 - 11:48
Václave, ano je to smrž.
Kristián
18. 04. 2026 - 12:05
Teda myslím.
Milan
28. 04. 2026 - 14:02
Ano.
Petr Zlín
26. 11. 2025 - 15:01
Dnešní úlovek. Rostou, rostou. :-) Takže košíky a směle vyrazit.
AMATA
20. 11. 2025 - 12:29
Paráda!!!
Anna
11. 11. 2025 - 09:36
Taky mne to zlobilo....
Mirek
10. 11. 2025 - 17:23
Ahoj
Mirk
10. 11. 2025 - 17:16
Ahoj. Dnešní procházka hostýnky.