Zvol si jiný kraj

Kde rostou v Ústeckém kraji?

Tipy od houbařů na to, kde zrovna rostou. Podělte se o aktuální úlovky i vy!

Reakce na příspěvek

"...taky Sluknovsky vybezek :-)"

Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.

3 příspěvky za posledních 7 dní

lola

07. 06. 2026 - 19:16

dnes toto a plno slimáku

Děda

07. 06. 2026 - 18:12

Co lola? Byla v lese a viděla něco hub nebo taky jen žáby a hadi?

Kristýna

06. 06. 2026 - 19:51

V lese prázdno, jedná žába

Malukuto

30. 05. 2026 - 21:43

Zdravím Lola, zas někdy v lese 😁

lola

30. 05. 2026 - 18:26

dnes

Hela

27. 05. 2026 - 15:25

Jirkov dnes

Když na procházku, tak přes les. Tito dva krasavci vyrostli u cesty😊

pswoboda

27. 05. 2026 - 13:33

..cesta k Luži..

Hela

26. 05. 2026 - 15:43

okolí Jirkova

Dnes nám ani tropické počasí nezabránilo v tom vyrazit do lesa na kováře, a vyplatilo se. Naše místo nezklamalo😊

JiříH

27. 05. 2026 - 08:22

Kováře miluju-blahopřeji.Úplně nejraději mám z nich guláš!!!!

Hela

24. 05. 2026 - 18:18

Dnes 24. 5. 2026 Jirkov hlásí nález prvních kovářů😉

Milan

23. 05. 2026 - 11:23

Paráda

Jan

21. 05. 2026 - 20:36

Dnes v lese v Bečově plný koš pravých hřibů to byla paráda...a pak jsem se probudil...ach jo

lola

21. 05. 2026 - 18:20

okolí Ústí

pswoboda

21. 05. 2026 - 18:19

...zblizka

pswoboda

21. 05. 2026 - 18:18

...taky Sluknovsky vybezek :-)

Martina

11. 05. 2026 - 21:31

Krásný Sírovec se hlásí ze Šluknovska

Jan

10. 05. 2026 - 20:40

Tak kdy už to vypukne?

Samuelino

03. 04. 2026 - 15:18

Konečně taky nález

Jashan

03. 04. 2026 - 18:56

Krasny! Kde priblizne?

Kateryna

05. 04. 2026 - 22:29

Můžete mi říct, jaká je nejbližší autobusová zastávka k lesu, kde jste sbírali smrže?

Jashan

01. 04. 2026 - 12:40

Uz to jede

Artem

01. 04. 2026 - 14:31

Můžete mi dát doporučení ohledně sběru těchto hub a jak poznat, například pokud vezmeme les ve městě Most, v které části je nejlepší je hledat?

Jashan

02. 04. 2026 - 08:25

Rad bych, ale sam se to ucim. Kacenky chteji zasadity podlozi a vazou se na urcity stromy - osiky, topoly, trnky apod. Navic jsou to kravy a nektery roky se proste rozhodnou nerust jen tak. Ja ted nasel jen na jednom ze 3 mist i kdyz jsou v zasade identicky. Nicmene se daji najit napr v tom hnusnym lese kolem hipodromu. Poznavat moc neni co, nic dalsiho takhle brzy temer neroste, zamena mozna max se smrzem a to je spis vyhra, nez traga.

Jashan

02. 04. 2026 - 08:30

A hledat fakt poradne a pomalu. Rostou v zetlelym listi a jsou blbe videt, dokud clovek nenajde prvni a nenauci se, po cem koukat, tak jsou dost neviditelny.

Artem

05. 04. 2026 - 22:17

Moc děkuji

Jashan

15. 03. 2026 - 19:03

Pomalu to zacina

Dan

01. 04. 2026 - 12:19

Dobrý den. V jaké lokalitě, prosím?

Jashan

01. 04. 2026 - 12:41

Most

Další kraje a aktivita za posledních 7 dní

Z lásky k houbaření od roku 2001
© NaHouby.cz | david@eiselt.cz