3 příspěvky za posledních 7 dní
Děda
07. 06. 2026 - 18:12
Co lola? Byla v lese a viděla něco hub nebo taky jen žáby a hadi?
JiříH
27. 05. 2026 - 08:22
Kováře miluju-blahopřeji.Úplně nejraději mám z nich guláš!!!!
Milan
23. 05. 2026 - 11:23
Paráda
Jan
21. 05. 2026 - 20:36
Dnes v lese v Bečově plný koš pravých hřibů to byla paráda...a pak jsem se probudil...ach jo
Jan
10. 05. 2026 - 20:40
Tak kdy už to vypukne?
Jashan
03. 04. 2026 - 18:56
Krasny! Kde priblizne?
Kateryna
05. 04. 2026 - 22:29
Můžete mi říct, jaká je nejbližší autobusová zastávka k lesu, kde jste sbírali smrže?
Artem
01. 04. 2026 - 14:31
Můžete mi dát doporučení ohledně sběru těchto hub a jak poznat, například pokud vezmeme les ve městě Most, v které části je nejlepší je hledat?
Jashan
02. 04. 2026 - 08:25
Rad bych, ale sam se to ucim. Kacenky chteji zasadity podlozi a vazou se na urcity stromy - osiky, topoly, trnky apod. Navic jsou to kravy a nektery roky se proste rozhodnou nerust jen tak. Ja ted nasel jen na jednom ze 3 mist i kdyz jsou v zasade identicky. Nicmene se daji najit napr v tom hnusnym lese kolem hipodromu. Poznavat moc neni co, nic dalsiho takhle brzy temer neroste, zamena mozna max se smrzem a to je spis vyhra, nez traga.
Jashan
02. 04. 2026 - 08:30
A hledat fakt poradne a pomalu. Rostou v zetlelym listi a jsou blbe videt, dokud clovek nenajde prvni a nenauci se, po cem koukat, tak jsou dost neviditelny.
Artem
05. 04. 2026 - 22:17
Moc děkuji
Dan
01. 04. 2026 - 12:19
Dobrý den. V jaké lokalitě, prosím?
Jashan
01. 04. 2026 - 12:41
Most